Noclegi pracownicze

Ośrodek Wypoczynkowy Przystań u Kostka położony jest na Wyspie Sobieszewskiej w spokojnym i zielonym otoczeniu, około 20 km do centrum Gdańska, 800m od plaży oraz  50 m od głównej drogi i przystanku autobusowego, który pozwala na dotarcie w łatwy sposób do centrum miasta i jest dobrym miejscem  na zakwaterowanie grup pracowniczych.

Ośrodek oferuje noclegi w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami (prysznic, umywalka, toaleta) oraz domkach 4-osobowych z łazienkami. Domki i pokoje poza wyposażeniem podstawowym w 2-osobowe kanapy rozkładane oraz tapczany lub łóżka pojedyncze z kompletem pościeli posiadają czajnik elektryczny, lodówkę i kuchenkę gazową 3-palnikową oraz  podstawowe naczynia.
Nasi goście mogą również korzystać bezpłatnie z parkingu oraz bezprzewodowego internetu dostępnego na terenie całego ośrodka.

Na terenie ośrodka znajduje się także nowo wybudowana “Tawerna pod łososiem” która w przypadku grup zorganizowanych  przygotowuje posiłki na zamówienie.

Wystawiamy faktury VAT.  Płatność: gotówka lub przelew.

Nocleg od 25 zł  do 40 zł/osobę/dobę.

Doba hotelowa: 16.00 – 10.00

Nasza oferta noclegów zajmuje bardzo wysokie miejsce pośród kwater pracowniczych w Gdańsku. Jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni, dlatego też mamy nadzieję, że nasi Goście równie dobrze czują się przebywając w naszej przystani.

 

Napisz do nas: